Укр / Eng

Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди

20.12.2021 р.
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".

"Українська правда" започаткувала свою премію у 2020. Того року весь світ і Україна зокрема зіштовхнулись з абсолютно новими, надскладними в людському та економічному вимірах випробуваннями. Але на тлі численних втрат, розчарувань і програшів ми всі відкрили для себе нових героїв. Людей, які рухали суспільство вперед, підтримували і надихали інших.

Того ж року "Українська правда" відзначила своє 20-річчя. Два десятки років, упродовж яких видання фіксувало всі зради і перемоги. Тоді команда УП вирішила щорічно нагадувати імена тих, хто пише історію країни в різних сферах. Переможців визначає редакція УП разом з Клубом читачів.

На сайті Української Правди так написали про громадський рух "Діти ми встигнемо":

"Історія родини Свічинських мала ще одне важливе значення. Вона привернула масову увагу до проблеми спінально м’язової атрофії, яка стосується ще двох з половиною сотен сімей в Україні. Команда "Діма, ми встигнемо" перейменувалась. Тепер вона носить назву "Діти, ми встигнемо" і допомагає іншим "СМАйликам".

Держава не допомагала малюкам. Нещодавно Верховна Рада вперше виділила на це кошти. У бюджеті на 2022 рік передбачили 300 мільйонів гривень на дороговартісні препарати, зокрема, від СМА."

Переможцями в інших номінаціях стали:

- Журналісти року - The Kyiv Independent

- Волонтерка року - Катерина Ножевнікова

- Громадянська позиція року - Квіти України

- Митець року - Олександр Ройтбурд (посмертно)

- Натхнення року - Яніна Соколова

- Інноватор року - Денис Бігус

- Герой УП - Артур Пройдаков


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
09.12
Одеська міська рада звернулась до Кабміну із закликом підтримати орфанних хворих, зокрема хворих на СМА
Одеська міська рада звернулась до керівництва держави із закликом впровадження механізму закупівель лікарських засобів за договорами керованого доступу від орфанних захворювань, зокрема СМА.
Детальніше
Читати більше