Укр / Eng

Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська відзначила важливість лікування людей зі СМА

01.11.2021
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська під час онлайн-конференції ООН «Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик» відзначила важливість розширення можливостей для ефективного лікування людей зі СМА.

Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська під час онлайн-конференції ООН «Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик» відзначила важливість розширення можливостей для ефективного лікування людей зі СМА.

Захід об’єднав дипломатичні представництва держав при установах системи ООН, а також ЮНІСЕФ, ВООЗ, ПРООН, ЮНФПА та неурядові організації, волонтерів, представників фармацевтичних компаній, пацієнтів тощо.

Юлія Соколовська під час виступу відзначила важливість для Президента України Володимира Зеленського та нашої держави питань розвитку й забезпечення неонатального скринінгу для діагностування СМА, а також розширення можливостей для ефективного лікування дітей, у яких виявили це захворювання.

Заступниця керівника Офісу Глави держави розповіла про кроки, зроблені для розв'язання проблеми, зокрема про облаштування регіональних центрів для проведення раннього скринінгу, а також про ухвалення законів щодо договорів керованого доступу. Юлія Соколовська запросила до співпраці міжнародні фармацевтичні компанії, які виготовляють ліки для хворих зі СМА, з метою покращення забезпечення необхідними препаратами українських пацієнтів та розширення програм лікування.

Джерело: Офіційне інтернет-представництво Президента України.


Також читають


19.11.2021
Успішні СМАйлики: Іван та Руслан Ісіченки
Знайомтесь - це Іван та Руслан Ісіченки, вони двійнята і їм 11 років. Вони звичайні "незвичайні" діти. Ви запитаєте - як це і що означає звичайні "незвичайні"? Ми розповімо.
Детальніше
05.11.2021
Київрада звернулась до Кабміну із закликом закупити ліки для людей зі СМА
4 листопада 2021 року депутати Київської міської ради звернулись до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити ліки для людей зі СМА та іншими орфанними захворюваннями.
Детальніше
31.10.2021
Заява громадського руху "Діти ми встигнемо" щодо неприпустимості зловживань зібраними коштами на препарат Zolgensma
Ми вкрай здивовані та категорично засуджуємо заяву батьків Діани про те, що вони залишать всі зібрані благодійні пожертви на препарат Zolgensma, а це близько 9 млн. грн. собі, а не передадуть їх за цільовим призначенням в допомогу іншим СМАйликам.
Детальніше
31.10.2021
Успішні СМАЙЛИКИ: Олександр Мандренко
У Олександра Мандренка СМА 2-го типу, він не ходить з народження. Діагноз був встановлений в 1,2 роки, але мама навідріз відмовилась вірити прогнозам лікарів, що її дитина помре в 3 роки. Наталія Мандренко поділилася з нами історією свого сина.
Детальніше
29.10.2021
Захід з представниками ООН з пошуку вирішення проблеми зумовленої СМА
Дипломати, активісти та учасники гурту Imagine Dragons шукають розв’язання проблеми дитячої смертності номер один, зумовленої генетично, - СМА
Детальніше
18.10.2021
У Нью-Йорку обговорили історію Дмитра Свічинського та ситуацію зі СМА в Україні
В Українському Інституті Америки у Нью Йорку пройшла зустріч української діаспори з Віталієм та Марією Свічинськими, яким вдалось об’єднати націю та зібрати $2,05 млн. для порятунку свого сина Дмитрика.
Детальніше
Читати більше