Укр / Eng

«Діти ми встигнемо» представлено на форумі найуспішніших молодіжних ініціатив

09.10.2021

Цими днями у Національному центрі «Український дім», що у Києві, відбувається форум молодіжних ініціатив "Action! Forum". На форумі презентовано найуспішніші та найдієвіші проекти, реалізовані молодими людьми за останні роки, серед яких і громадський рух «Діти ми встигнемо».

Окрім історії про діяльність, задачі, активності на підтримку людей зі спінальною м'язовою атрофією (СМА) в Україні та адвокаційну кампанію щодо державної закупівлі препаратів для хворих на СМА, в рамках виставки форуму ми представили композицію "Надприбутки ціною в життя".

Композиція складається з боксу для збору коштів, які використовують родини хворих на СМА, пісочного годинника - як символу часу, який постійно збігає, купюр різного номіналу, які щодня збирають родини та волонтери для порятунку життя, а також упаковки найдорожчого у світі препарату Zolgensma, вартість якого складає $2 300 000 доларів США.

Цією композицією ми хотіли наголосити, що не дивлячись на затрати на винайдення препаратів, не можуть будь-які ліки коштувати так дорого, а діти вмирати через те, що родина, ба навіть ціла країна, не має змоги їх закупити.

В цілому мета "Action! Forum" — створити простір взаємодії та розвитку, зібрати молодь, зацікавлену в змінотворчій діяльності, професійних експертів і фахівців, готових ділитися своїм досвідом. І це чудова ініціатива, оскільки протягом двох днів, ми разом з авторами 30-х найбільш активних, мотивованих і ефективних молодіжних ініціатив, мали можливість ділитися ідеями, отримувати поради експертів ну і вкотре підняти тематику СМА в колі прогресивних активних громадян.


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
20.12.2021 р.
Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
Читати більше