Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: АНЯ САПАЄВА

10.09.2021
Аня почала співати напевно тоді коли почала розмовляти. Спочатку це були дитячі розваги, але одразу було чути що у неї є здібність до музики та добре розвинений слух. Коли Аня трохи підросла, то почала займатися з викладачем по вокалу.

Це їй дуже подобалось. Брала участь у конкурсах та просто шкільних виступах. Пробувала освоїти фортепіано, але через слабкість м‘язів, нажаль не вдавалося оволодіти інструментом. Але Аня не здавалася і одного разу попросила купити їй укулеле - маленьку чотирьохструнну гітару. І, о чудо, їй вдалося! Тим більше вона освоїла інструмент самостійно. Зараз коли співає то акомпонує собі.

Не так давно Аня записала пісню з відомою співачкою, фіналісткою шостого сезону вокального шоу «X-Фактор» Аліною Паш. Це була її мрія, чути себе на радіостанціях. Здійснити мрію Ані допомогли в проєкті "Зіркова карета", який наприкінці минулого року започаткував Шпиталь імені митрополита Шептицького. На YouTube їхню спільну композицію "Не впасти" вже переглянути понад 35 000 людей.

Зараз Аня вчиться в альтернативній музичній школі, надалі розвиває свій талант. Тим більше, що музика дуже позитивно впливає на неї. Коли вона виступає на сцені, вона ніби міняється. Стає впевненішою, розчиняється в пісні.


Також читають


19.11.2021
Успішні СМАйлики: Іван та Руслан Ісіченки
Знайомтесь - це Іван та Руслан Ісіченки, вони двійнята і їм 11 років. Вони звичайні "незвичайні" діти. Ви запитаєте - як це і що означає звичайні "незвичайні"? Ми розповімо.
Детальніше
05.11.2021
Київрада звернулась до Кабміну із закликом закупити ліки для людей зі СМА
4 листопада 2021 року депутати Київської міської ради звернулись до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити ліки для людей зі СМА та іншими орфанними захворюваннями.
Детальніше
01.11.2021
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська відзначила важливість лікування людей зі СМА
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська під час онлайн-конференції ООН «Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик» відзначила важливість розширення можливостей для ефективного лікування людей зі СМА.
Детальніше
31.10.2021
Заява громадського руху "Діти ми встигнемо" щодо неприпустимості зловживань зібраними коштами на препарат Zolgensma
Ми вкрай здивовані та категорично засуджуємо заяву батьків Діани про те, що вони залишать всі зібрані благодійні пожертви на препарат Zolgensma, а це близько 9 млн. грн. собі, а не передадуть їх за цільовим призначенням в допомогу іншим СМАйликам.
Детальніше
31.10.2021
Успішні СМАЙЛИКИ: Олександр Мандренко
У Олександра Мандренка СМА 2-го типу, він не ходить з народження. Діагноз був встановлений в 1,2 роки, але мама навідріз відмовилась вірити прогнозам лікарів, що її дитина помре в 3 роки. Наталія Мандренко поділилася з нами історією свого сина.
Детальніше
29.10.2021
Захід з представниками ООН з пошуку вирішення проблеми зумовленої СМА
Дипломати, активісти та учасники гурту Imagine Dragons шукають розв’язання проблеми дитячої смертності номер один, зумовленої генетично, - СМА
Детальніше
Читати більше