Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: АНЯ САПАЄВА

10.09.2021
Аня почала співати напевно тоді коли почала розмовляти. Спочатку це були дитячі розваги, але одразу було чути що у неї є здібність до музики та добре розвинений слух. Коли Аня трохи підросла, то почала займатися з викладачем по вокалу.

Це їй дуже подобалось. Брала участь у конкурсах та просто шкільних виступах. Пробувала освоїти фортепіано, але через слабкість м‘язів, нажаль не вдавалося оволодіти інструментом. Але Аня не здавалася і одного разу попросила купити їй укулеле - маленьку чотирьохструнну гітару. І, о чудо, їй вдалося! Тим більше вона освоїла інструмент самостійно. Зараз коли співає то акомпонує собі.

Не так давно Аня записала пісню з відомою співачкою, фіналісткою шостого сезону вокального шоу «X-Фактор» Аліною Паш. Це була її мрія, чути себе на радіостанціях. Здійснити мрію Ані допомогли в проєкті "Зіркова карета", який наприкінці минулого року започаткував Шпиталь імені митрополита Шептицького. На YouTube їхню спільну композицію "Не впасти" вже переглянути понад 35 000 людей.

Зараз Аня вчиться в альтернативній музичній школі, надалі розвиває свій талант. Тим більше, що музика дуже позитивно впливає на неї. Коли вона виступає на сцені, вона ніби міняється. Стає впевненішою, розчиняється в пісні.


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
20.12.2021 р.
Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
Читати більше