Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: АРІНА ЧАБАН

27.08.2021
Аріні Чабан із Хмельницького зараз 17 років. У 2006-му році їй діагностували СМА 2-го типу. Проте це не спинило її, а дало поштовх до розвитку та майбутніх перемог. Вона із золотою медаллю закінчила школу і далі планує продовжувати навчання.

Аріна весела життєрадісна дівчина, яка вміє мріяти, а мрії, як відомо, можуть здолати усі бар’єри. Вона захоплюється мистецтвом – воно прекрасне, фантазійне і неповторне. В дитинстві малювала з першою вчителькою з образотворчого мистецтва на уроках, які були неймовірно цікавими — пензлики, фарби в її руках створювали неймовірні шедеври. Аріна творила поки могла утримати олівці в руці, поступово все зменшуючи формат паперу… З часом захоплення живописом переросло у вивчення історії мистецтва, читання, збирання інформації, навчання на курсах та прослуховування лекцій. Родина та знайомі дуже пишаються Аріною та її успіхами.

У лютому 2018 року в Хмельницькому обласному художньому музеї пройшла персональна виставка Аріни Чабан «Жити мистецтвом», де були зібрані усі її роботи. Виставка була присвячена до Дня орфанних захворювань і пройшла дуже успішно. У цьому ж році Аріна потрапила в проект «Здійсни мрію» і познайомилася зі своїм кумиром у журналістиці — неповторною та неймовірною Катериною Осадчою, а також мала можливість взяти справжнє інтерв’ю у Володимира Горянського та Дмитра Шурова, і навіть подружитися з Лідією Таран.

А у 2019 році Аріна взяла участь у фотовиставці «За посмішкою», що відбулася у приміщенні Хмельницької міської ради і яка була покликана привернути увагу до проблем сімей зі СМА-дітьми. За творчі досягнення отримала подяку від Хмельницького міського голови Олександра Симчишина. Крім того, з 2017 року Аріна бере участь у благодійному проекті «Різдвяний ярмарок»: кошти, отримані з продажу календариків з її малюнком, передає на допомогу важкохворим діткам або на підтримку інших соціальних проектів. У цьому році вона вперше спробувала себе у ролі лектора та в онлайн форматі провела дві лекції, де познайомила членів ГО «Світ без Бар’єрів» з творчістю Бенксі та основними етапами розвитку мистецтва Стародавньої Греції.

Профайл Аріни на нашому сайті


Також читають


19.11.2021
Успішні СМАйлики: Іван та Руслан Ісіченки
Знайомтесь - це Іван та Руслан Ісіченки, вони двійнята і їм 11 років. Вони звичайні "незвичайні" діти. Ви запитаєте - як це і що означає звичайні "незвичайні"? Ми розповімо.
Детальніше
05.11.2021
Київрада звернулась до Кабміну із закликом закупити ліки для людей зі СМА
4 листопада 2021 року депутати Київської міської ради звернулись до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити ліки для людей зі СМА та іншими орфанними захворюваннями.
Детальніше
01.11.2021
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська відзначила важливість лікування людей зі СМА
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська під час онлайн-конференції ООН «Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик» відзначила важливість розширення можливостей для ефективного лікування людей зі СМА.
Детальніше
31.10.2021
Заява громадського руху "Діти ми встигнемо" щодо неприпустимості зловживань зібраними коштами на препарат Zolgensma
Ми вкрай здивовані та категорично засуджуємо заяву батьків Діани про те, що вони залишать всі зібрані благодійні пожертви на препарат Zolgensma, а це близько 9 млн. грн. собі, а не передадуть їх за цільовим призначенням в допомогу іншим СМАйликам.
Детальніше
31.10.2021
Успішні СМАЙЛИКИ: Олександр Мандренко
У Олександра Мандренка СМА 2-го типу, він не ходить з народження. Діагноз був встановлений в 1,2 роки, але мама навідріз відмовилась вірити прогнозам лікарів, що її дитина помре в 3 роки. Наталія Мандренко поділилася з нами історією свого сина.
Детальніше
29.10.2021
Захід з представниками ООН з пошуку вирішення проблеми зумовленої СМА
Дипломати, активісти та учасники гурту Imagine Dragons шукають розв’язання проблеми дитячої смертності номер один, зумовленої генетично, - СМА
Детальніше
Читати більше