Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: АРІНА ЧАБАН

27.08.2021
Аріні Чабан із Хмельницького зараз 17 років. У 2006-му році їй діагностували СМА 2-го типу. Проте це не спинило її, а дало поштовх до розвитку та майбутніх перемог. Вона із золотою медаллю закінчила школу і далі планує продовжувати навчання.

Аріна весела життєрадісна дівчина, яка вміє мріяти, а мрії, як відомо, можуть здолати усі бар’єри. Вона захоплюється мистецтвом – воно прекрасне, фантазійне і неповторне. В дитинстві малювала з першою вчителькою з образотворчого мистецтва на уроках, які були неймовірно цікавими — пензлики, фарби в її руках створювали неймовірні шедеври. Аріна творила поки могла утримати олівці в руці, поступово все зменшуючи формат паперу… З часом захоплення живописом переросло у вивчення історії мистецтва, читання, збирання інформації, навчання на курсах та прослуховування лекцій. Родина та знайомі дуже пишаються Аріною та її успіхами.

У лютому 2018 року в Хмельницькому обласному художньому музеї пройшла персональна виставка Аріни Чабан «Жити мистецтвом», де були зібрані усі її роботи. Виставка була присвячена до Дня орфанних захворювань і пройшла дуже успішно. У цьому ж році Аріна потрапила в проект «Здійсни мрію» і познайомилася зі своїм кумиром у журналістиці — неповторною та неймовірною Катериною Осадчою, а також мала можливість взяти справжнє інтерв’ю у Володимира Горянського та Дмитра Шурова, і навіть подружитися з Лідією Таран.

А у 2019 році Аріна взяла участь у фотовиставці «За посмішкою», що відбулася у приміщенні Хмельницької міської ради і яка була покликана привернути увагу до проблем сімей зі СМА-дітьми. За творчі досягнення отримала подяку від Хмельницького міського голови Олександра Симчишина. Крім того, з 2017 року Аріна бере участь у благодійному проекті «Різдвяний ярмарок»: кошти, отримані з продажу календариків з її малюнком, передає на допомогу важкохворим діткам або на підтримку інших соціальних проектів. У цьому році вона вперше спробувала себе у ролі лектора та в онлайн форматі провела дві лекції, де познайомила членів ГО «Світ без Бар’єрів» з творчістю Бенксі та основними етапами розвитку мистецтва Стародавньої Греції.

Профайл Аріни на нашому сайті


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
20.12.2021 р.
Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
Читати більше