Укр / Eng

У Нью-Йорку відбулась акція "Врятуймо СМАйликів"

24.08.2021
24-го серпня українсько-американська організація "Razom for Ukraine" (РАЗОМ) організувала масштабне святкування 30-го Дня Незалежності України в Українському Інституті Америки у Нью-Йорку.

На святкування і урочисте зачитання Акту Проголошення Незалежності України зібралися журналісти та представники багатьох організацій: "Союз Українок Америки", "Ukrainian Jersey City", "Наукового товариства імені Шевченка", УІА та інших.

Волонтери "РАЗОМ" роздавали гостям тематичні стікерпеки, інформаційні матеріали про СМА і розповідали про рух #ДітиМиВстигнемо. Завдяки збору для Дмитрика Свічинського та інших діток, українці Нью-Йорка знають і активно долучаються до підтримки СМАйликів. У багатьох були сльози на очах, коли вони бачили фото і історії СМАйликів на сайті vstygnemo.org.ua.

"У цей 30-тий рік оновленої Незалежності прийшов час врятувати українських СМАйликів і подарувати їм майбутнє незалежне від СМА" - прокоментувала акцію координатор проекту від організації РАЗОМ Оля Яричківська.

На події також була присутня відома українська журналістка Ольга Герасим’юк, яка розповіла про проблему СМА в Україні у своїй передачі ще 15 років тому.

"Ми вдячні численним організаціям у США, які вже долучились до підтримки проекту. Це "Big Dreams Children’s Foundation", "Ukrainian San Antonio", "Ukrainian Jersey City", "Українсько-американська бізнес і професійна асоціація". Дякуємо за підтримку почесному консулу у штаті Пенсильванія Ірині Мазур та Послу України у США Оксані Маркаровій" - підсумувала Оля Яричківська.


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
20.12.2021 р.
Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
Читати більше