Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: ОЛЕКСАНДР САМУСЬ

20.08.2021
Сашку Самусю із Сум 11 років. Він дуже відкритий та компанійський хлопчик, і незважаючи на деякі «особливості» фізичного стану, в нього багато друзів і насичене подіями життя.

Щоправда слово «особливості», напевно краще змінити на «унікальність». Завдяки своїй унікальності, він привертає до себе додаткову увагу і вкорінь змінює життя оточуючих, їхні думки та погляди потребують реформації після знайомства з ним.

Сашко - гордість своїх батьків! У вісім років він приймав участь у міжнародному конкурсі з пісочної анімації «Прикосновение» у м. Дніпро та отримав диплом за перше місце! Доречі його робота була присвячена місяцю обізнаності про СМА «Один день життя хлопчика зі СМА і його янгол охоронець - мама» (дивіться відео за посиланням). Друга, не менш унікальна подія в його житті - був виступ на юнацькой сцені з номером пісочної анімації на фестивалі «Веселка». І знову він отримав нагороду за дебют.

Мабуть саме пластичним та тонким відчуттям відрізняються художні роботи Саші. Чомусь на них затримується погляд, якась глибина, а може, це та сама енергетика юного художника любителя. У скарбничці нагород - декілька дипломів за 1-2 ге місця з художніх виставок. А справжнім визнанням художнього таланту Сашка стала публікація його ілюстрації у книзі “Держатель козацького скарбу” Оксани Оснач, яка побачила світ у серпні 2021 року.

Віримо, що у Сашка попереду ще більше перемог та досягнень! Попереду цікаве майбутнє! Даруй світло, Олександре! Радуй нас своєю щірою посмішкою! Будь прикладом для всіх СМАйликів і не тільки!


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
20.12.2021 р.
Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
Читати більше