Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: ОЛЕКСАНДР САМУСЬ

20.08.2021
Сашку Самусю із Сум 11 років. Він дуже відкритий та компанійський хлопчик, і незважаючи на деякі «особливості» фізичного стану, в нього багато друзів і насичене подіями життя.

Щоправда слово «особливості», напевно краще змінити на «унікальність». Завдяки своїй унікальності, він привертає до себе додаткову увагу і вкорінь змінює життя оточуючих, їхні думки та погляди потребують реформації після знайомства з ним.

Сашко - гордість своїх батьків! У вісім років він приймав участь у міжнародному конкурсі з пісочної анімації «Прикосновение» у м. Дніпро та отримав диплом за перше місце! Доречі його робота була присвячена місяцю обізнаності про СМА «Один день життя хлопчика зі СМА і його янгол охоронець - мама» (дивіться відео за посиланням). Друга, не менш унікальна подія в його житті - був виступ на юнацькой сцені з номером пісочної анімації на фестивалі «Веселка». І знову він отримав нагороду за дебют.

Мабуть саме пластичним та тонким відчуттям відрізняються художні роботи Саші. Чомусь на них затримується погляд, якась глибина, а може, це та сама енергетика юного художника любителя. У скарбничці нагород - декілька дипломів за 1-2 ге місця з художніх виставок. А справжнім визнанням художнього таланту Сашка стала публікація його ілюстрації у книзі “Держатель козацького скарбу” Оксани Оснач, яка побачила світ у серпні 2021 року.

Віримо, що у Сашка попереду ще більше перемог та досягнень! Попереду цікаве майбутнє! Даруй світло, Олександре! Радуй нас своєю щірою посмішкою! Будь прикладом для всіх СМАйликів і не тільки!


Також читають


19.11.2021
Успішні СМАйлики: Іван та Руслан Ісіченки
Знайомтесь - це Іван та Руслан Ісіченки, вони двійнята і їм 11 років. Вони звичайні "незвичайні" діти. Ви запитаєте - як це і що означає звичайні "незвичайні"? Ми розповімо.
Детальніше
05.11.2021
Київрада звернулась до Кабміну із закликом закупити ліки для людей зі СМА
4 листопада 2021 року депутати Київської міської ради звернулись до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити ліки для людей зі СМА та іншими орфанними захворюваннями.
Детальніше
01.11.2021
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська відзначила важливість лікування людей зі СМА
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська під час онлайн-конференції ООН «Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик» відзначила важливість розширення можливостей для ефективного лікування людей зі СМА.
Детальніше
31.10.2021
Заява громадського руху "Діти ми встигнемо" щодо неприпустимості зловживань зібраними коштами на препарат Zolgensma
Ми вкрай здивовані та категорично засуджуємо заяву батьків Діани про те, що вони залишать всі зібрані благодійні пожертви на препарат Zolgensma, а це близько 9 млн. грн. собі, а не передадуть їх за цільовим призначенням в допомогу іншим СМАйликам.
Детальніше
31.10.2021
Успішні СМАЙЛИКИ: Олександр Мандренко
У Олександра Мандренка СМА 2-го типу, він не ходить з народження. Діагноз був встановлений в 1,2 роки, але мама навідріз відмовилась вірити прогнозам лікарів, що її дитина помре в 3 роки. Наталія Мандренко поділилася з нами історією свого сина.
Детальніше
29.10.2021
Захід з представниками ООН з пошуку вирішення проблеми зумовленої СМА
Дипломати, активісти та учасники гурту Imagine Dragons шукають розв’язання проблеми дитячої смертності номер один, зумовленої генетично, - СМА
Детальніше
Читати більше