Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: ПОЛІНА ТАТАРІНОВА

06.08.2021
Знайомтесь, це Поліна Татарінова з м. Харкова.

У розкладі на тиждень цієї особливої дівчинки майже немає вільного часу, тому що щодня у неї тренування в басейні і вивчення трьох мов, а між заняттями по фотошопу, програмування і живописом вона ще веде свій блог в Instagram.

Поліні зараз 10 років і в майбутньому вона мріє стати журналістом, тому блогінг вважає підготовчим етапом до цієї цікавої професії.

Однокласники Поліни вважають, що вона знає більше ніж Google, напевно тому юна блогерка так любить вести прямі ефіри, тому що їй завжди є про що розповісти і чим поділиться зі своєю аудиторією. А аудиторія у неї вже перевищує 10 тисяч підписників і це не тільки її однолітки, а й дорослі панночки.

А тепер уявіть, що все це ви прочитали про дитину, яка через важке захворювання не може довго втримати повний стакан води і перевернутися уві сні. Все це про дитину, яка пересувається на інвалідному візку, бо хвороба СМА відібрала можливість ходити, бігати і стрибати і перетворила все дитинство в одну суцільну реабілітацію і боротьбу за кожен сантиметр м'язів.

СМА змогла забрати багато, але не відняла у Поліни віру в себе і ніяк не вплинула на її харизматичність і постійний потяг до вивчення нової інформації. У Поліни вже ціла невелика армія шанувальників, для яких вона стала кумиром. Вони чекають її відео та публікації, мріють познайомитися з нею. І навіть така жахаюча хвороба, як СМА не може зупинити Поліну в досягненні її цілей і грандіозних планів, яких у неї дуже багато.

СМА вибрала Поліну, а Полінка вибрала яскраве і насичене життя в якому буде ще багато цікавого.

Запрошуємо всіх підписуватись на сторінку Поліни в Instagram та слідкувати за її успіхами - https://www.instagram.com/polinka_tatarka

Також дивіться цікавий відеоролик про Поліну «9 запитань до блогера» - https://youtu.be/toGGSZJTs6Y


Також читають


02.12.2021 р.
Верховна Рада України виділила 300 млн. грн. на ліки для СМА у 2022 році
Сьогодні, 2-го грудня 2021 року Верховна Рада України у другому читанні та в цілому ухвалила бюджет України на 2022 рік. За бюджет проголосували 268 народних обранців.
Детальніше
19.11.2021
Успішні СМАйлики: Іван та Руслан Ісіченки
Знайомтесь - це Іван та Руслан Ісіченки, вони двійнята і їм 11 років. Вони звичайні "незвичайні" діти. Ви запитаєте - як це і що означає звичайні "незвичайні"? Ми розповімо.
Детальніше
05.11.2021
Київрада звернулась до Кабміну із закликом закупити ліки для людей зі СМА
4 листопада 2021 року депутати Київської міської ради звернулись до Кабінету Міністрів України та Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити ліки для людей зі СМА та іншими орфанними захворюваннями.
Детальніше
01.11.2021
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська відзначила важливість лікування людей зі СМА
Заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Соколовська під час онлайн-конференції ООН «Підвищення обізнаності про СМА у світі задля успішного поширення найкращих практик» відзначила важливість розширення можливостей для ефективного лікування людей зі СМА.
Детальніше
31.10.2021
Заява громадського руху "Діти ми встигнемо" щодо неприпустимості зловживань зібраними коштами на препарат Zolgensma
Ми вкрай здивовані та категорично засуджуємо заяву батьків Діани про те, що вони залишать всі зібрані благодійні пожертви на препарат Zolgensma, а це близько 9 млн. грн. собі, а не передадуть їх за цільовим призначенням в допомогу іншим СМАйликам.
Детальніше
31.10.2021
Успішні СМАЙЛИКИ: Олександр Мандренко
У Олександра Мандренка СМА 2-го типу, він не ходить з народження. Діагноз був встановлений в 1,2 роки, але мама навідріз відмовилась вірити прогнозам лікарів, що її дитина помре в 3 роки. Наталія Мандренко поділилася з нами історією свого сина.
Детальніше
Читати більше