Укр / Eng

УСПІШНІ СМАЙЛИКИ: ПОЛІНА ТАТАРІНОВА

06.08.2021
Знайомтесь, це Поліна Татарінова з м. Харкова.

У розкладі на тиждень цієї особливої дівчинки майже немає вільного часу, тому що щодня у неї тренування в басейні і вивчення трьох мов, а між заняттями по фотошопу, програмування і живописом вона ще веде свій блог в Instagram.

Поліні зараз 10 років і в майбутньому вона мріє стати журналістом, тому блогінг вважає підготовчим етапом до цієї цікавої професії.

Однокласники Поліни вважають, що вона знає більше ніж Google, напевно тому юна блогерка так любить вести прямі ефіри, тому що їй завжди є про що розповісти і чим поділиться зі своєю аудиторією. А аудиторія у неї вже перевищує 10 тисяч підписників і це не тільки її однолітки, а й дорослі панночки.

А тепер уявіть, що все це ви прочитали про дитину, яка через важке захворювання не може довго втримати повний стакан води і перевернутися уві сні. Все це про дитину, яка пересувається на інвалідному візку, бо хвороба СМА відібрала можливість ходити, бігати і стрибати і перетворила все дитинство в одну суцільну реабілітацію і боротьбу за кожен сантиметр м'язів.

СМА змогла забрати багато, але не відняла у Поліни віру в себе і ніяк не вплинула на її харизматичність і постійний потяг до вивчення нової інформації. У Поліни вже ціла невелика армія шанувальників, для яких вона стала кумиром. Вони чекають її відео та публікації, мріють познайомитися з нею. І навіть така жахаюча хвороба, як СМА не може зупинити Поліну в досягненні її цілей і грандіозних планів, яких у неї дуже багато.

СМА вибрала Поліну, а Полінка вибрала яскраве і насичене життя в якому буде ще багато цікавого.

Запрошуємо всіх підписуватись на сторінку Поліни в Instagram та слідкувати за її успіхами - https://www.instagram.com/polinka_tatarka

Також дивіться цікавий відеоролик про Поліну «9 запитань до блогера» - https://youtu.be/toGGSZJTs6Y


Також читають


07.03.2022
Громадський рух «Діти ми встигнемо» розпочинає програму ЕВАКУАЦІЇ ДІТЕЙ
Кого ми будемо евакуйовувати: дітей до 10 років з їхніми сім'ями, які перебувають місцях ведення активних бойових дій та під обстрілами. Перевага надаватиметься дітям з інвалідністю та дітям до 3-х років.
Детальніше
05.02.2022
Успішні СМАйлики: Марія Дімітрова
Мене звати Марія Дімітрова. Я народилася в 1988 р., закінчила загальноосвітню (звичайну) та музичну школу по класу фортопіано та співів. Вступила на бюджет до уніварситету “Україна” на денну форму по спеціальності "дизайн". Вела активне студентське життя, під час навчання, брала першість університету в турнірах з шахів.
Детальніше
20.12.2021 р.
Громадський рух "Діти ми встигнемо" отримав премію Української Правди
15 грудня 2021 року в приміщенні "Мистецького центру "Шоколадний будинок" у Києві відбулося вручення другої премії авторитетного інтернет-видання "Українська правда". Команда УП відзначила журналістів року, волонтерів року, митця року, інноватора року та ін. Премію за соціальний проект року отримав громадський рух "Діти ми встигнемо".
Детальніше
18.12.2021
Успішні СМАйлики: Ганна Літвинова
Ганна Лiтвинова народилася в Одесі, у 1994 році здоровою на вигляд дитиною. Але вже у 6 місяців вона почала переставати рухатися. У 1990-х ще мало знали про хворобу СМА, тому у віці близько року дівчинці поставили діагноз міопатія Вердніга-Гофмана і попросили її маму готуватися до смерті дитини. Але ці жахливі слова виявилися марними. Зараз Ані 27 років, вона успішна художниця та дружина.
Детальніше
17.12.2021 р.
Одеська облрада закликала закупити ліки від СМА
Сьогодні, 17 грудня 2021 року, на засіданні Одеської обласної ради депутати абсолютною більшістю проголосували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я України із закликом закупити лікарські засоби для лікування орфанних захворювань, зокрема СМА на які були закладені кошти в державному бюджеті на 2022-й рік.
Детальніше
10.12.2021
Успішні СМАйлики: Анастасія Цань
Зйомки у новорічному відеоролику в проекті першої леді Олени Зеленської, присвяченому привернненню уваги до дітей з особливими потребами. Ялинка, свято, настрій і дотик до носика казкової істоти, наче до чарівної кнопочки, затамувавши подих загадування бажання!
Детальніше
Читати більше