Укр / Eng

ЖАДАН ДМИТРО

ZHADAN DMYTRO
Age: 6 years 6 months 19 days
Type: СМА ІІ тип
City: Миколаїв

Parents' accounts:

5168745030647744
Copy the number
PayPal

Дмитрику поставили діагноз СМА (спінально-м'язова атрофія 2 типу) у віці 1 рік і два місяці (1.03.2019 р.). На той час в Україні не було жодного лікування. Ми більше року шукали спосіб виїхати в іншу країну, щоб отримати будь-яке лікування і нарешті нам це вдалося. Зараз ми з сином знаходимося в Польщі, тут Дмитро отримує підтримуючу терапію Spinraza. Але нещодавно ми дізналися, що дітлахам з масою тіла до 21-го кілограма можна також отримати генний препарат Zolgensma, який заміщає зламаний ген SMN 1. Наша сім'я зав'язалася з клінікою (Корахан), яка знаходиться в Іспанії (Барселона). Дмитро пройшов там медичний огляд і онлайн-консультацію. За висновками лікарів нам призначили лікування Zolgensma. На даний момент Дмитрик має вагу 18 кілограмів і ми маємо надію та віру отримати лікування.

Ми втратили багато часу і навичок через некомпетентних лікарів, які зовсім не розуміли, що то за хвороба та з перших днів поставленого діагнозу робили неправильні кроки у начебто лікуванні. Ми проходили процедури, які протипоказані при нашій хворобі і у Дмитрика замість покращення був сильний регрес. Після розслаблюючих процедур на руки за призначенням головного лікаря (неврології) в обласній лікарні в Миколаєві, у Дмитрика сьогодні майже не працюють ручки. І хоч нам вдалося отримати шість доз Spinrazy, перші шкідливі кроки у «лікуванні» даються в знаки до сьогодні.

Ми маємо надію на лікування у Барселоні, тому ведемо збір на генний препарат Zolgensma. У нас на руках рахунок із клініки Корахан, Іспанія. Там нашому синочку можуть ввести препарат, але лише до того часу, поки матиме вагу до 21-го кілограма. Часу залишилося дуже мало, тому ми стукаємо у кожні двері, просимо про допомогу. Сума збору велика, але бажання Дмитрика жити ще більше.

Звертаємось до кожного з благанням про фінансову підтримку будь-якою сумою. Добрих сердець дуже багато і навіть незначні суми від кожного дадуть нашому хлопчику шанс. Дмитрик просто хоче жити.